Наші досягнення

Найпершим суспільним середовищем для дитини стає дошкільний навчальний заклад, метою якого є забезпечення гармонійного розвитку особистості дитини, її фізичного і психічного здоров’я.  Китайгородський ясла-садок успішно реалізує поставлені державою завдання. У закладі діє три різновікові групи. Реалізуючи запити батьків і потребу громади та з метою збільшення охоплення дошкільників,   у 2011 році мережа груп ясла-садка розширена за рахунок відкриття групи раннього віку: проведений капітальний ремонт м’якої  покрівлі закладу, ремонт групової кімнати, заміна вікон, при підтримці органів місцевого самоврядування обласного та районного рівнів, сільської ради.

Забезпечують збагачення знань дитини необхідною якісною інформацією, допомагають реалізувати їй свій природний потенціал, гнучко реагують на сучасні соціокультурні запити педагоги дошкільного закладу. Навчально-виховний процес здійснюють 8 педагогів, з яких 50% мають вищу освіту, нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради, мають великий творчий потенціал, що реалізують в умовах атестації та презентують на педагогічних виставках.

Педагоги багато уваги приділяють оформленню груп та ігрових майданчиків. У групових кімнатах оформлені всі необхідні розвивальні осередки відповідно до вимог нового Базового компоненту дошкільн. Зокрема, художньо-естетичний розвиток діти мають можливість реалізувати на дошці арттерапії. Оснащені осередки сюжетно-рольових ігор новими дитячими меблями. Дослідницьку діяльність дошкільники проводять у природничому куточку з тропічними рослинами, представниками флори і фауни рідного Приорілля (черепахи, риби, жаби, лебідь). «Золотими руками» вихователів вив’язано  ґачком обладнання з сенсорики. Впроваджуючи передові педагогічні технології створено куточок Вальдорфської іграшки у молодшій групі, в якому іграшки зроблені з натуральних природних компонентів. Розроблені дидактичні ігри вихователем старшої групи Костенко О.В. по педагогічній технології Теорія вирішення винахідницьких завдань.  З метою збереження дитячої субкультури, з пріоритетом повноцінного проживання дитиною сьогодення  над її підготовкою до майбутнього етапу життя  на ігрових майданчиках дошкільного закладу створені казкові галявини, де Лисиця і Журавель запрошують до теремка, Вінні-Пух і П’ятачок зустрічають дітей на майданчику, бджоли носять у вулик мед. У районному конкурсі на кращу підготовку дошкільних закладів до нового навчального року Китайгородський ДНЗ став переможцем.

В умовах впровадження обласного інформаційно-освітнього проекту «Електронний ДНЗ» ясла-садок створив власний сайт на порталі «Класна оцінка», заповнив базу даних про дітей, висвітлює свою діяльність і ділиться досвідом роботи.

Створені умови для виховання і навчання дошкільників і якісно організований навчально-виховний процес забезпечують належні результати освітнього процесу. Так, з 16 випускників дошкільного закладу  високий рівень підготовки мають 50%, середній – 50%, низького рівня немає. Підтверджують ефективність роботи дошкільного закладу результати атестації установи, за якими заклад атестований з відзнакою.

Відчувається підтримка влади і турбота про подальший розвиток дошкільної освіти.  У рамках реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у нашому ясла-садку вирішено провести енергозберігаючі заходи, а саме заміну вікон. У Китайгородському ДНЗ створений цілісний освітній простір, у якому дітям надаються на достатньому рівні освітні послуги та піклуються про здоров’я кожної дитини.

Девіз роботи закладу:
До кожно дитини ключ знайти,
У праці результат хороший мати.
Упевнено і творчо до мети йти,
З любов'ю серце дітям віддавати.